Доставка і оплата

Доставка Новою Поштою

Доставка перевізником здійснюється згідно з тарифами компанії, від 51 грн за посилку. Ваше замовлення збирається протягом 1-2 днів.

Самовивіз

Зручний, безкоштовний та швидкий спосіб отримання замовлення Замовлення у м. Києві ви можете забрати  за адресою: вул. Тимірязєвська, 64. Наші менеджери обов'язково узгодять з вами деталі щодо часу, пункт самовивозу працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 19:00.

Кур'єром по Києву

Після оформлення замовлення, наш менеджер збирає замовлення протягом 1-2 днів, перед доставкою він обов'язково узгодить з вами деталі доставки та попередньо зателефонує вам! Розрахуватися за замовлення можна при отриманні.

 

Оплата

Готівкова оплата при отриманні замовлення

Якщо ви не бажаєте попередньо оплачувати замовлення, у вас є можливість розрахуватись з менеджером в момент отримання посилки.

Безготівкова оплата при оформленні замовлення

Можлива оплата замовлення у момент його оформлення на реквізити, що будуть зазначені. Даний варіант оплати дозволить заощадити час при отриманні посилки. При зустрічі з менеджером пункту самовивозу вам необхідно буде просто забрати замовлення, попередньо надавши документ, що підтверджує особу одержувача.

Оплата готівкою на пункті самовивозу

У Києві працює офіс, який дозволяє забрати замовлення в найбільш зручному для вас час та оплатити його там.

Оплата готівкою при отриманні на поштових відділеннях і пунктах видачі посилок

При отриманні посилки на відділеннях Нової Пошти, ви можете розплатитися. Отже, ви сплачуєте виключно суму замовлення без прихованих платежів, комісій та послуг транспортних компаній.