Усі товари

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

До складу сироватки-бустера BOOSTER ANTIOXIDANT входить потужний комплекс вітамінів та антиоксидантів, які сприяють оновленню та омолодженню, а також запускають власні процеси відновлення та регенерації шкіри зсередини.

Швидке замовлення

Нова форма вітаміну A покращує зовнішній вигляд шкіри, схильної до плям, видимих ​​пор, сонячних променів, нерівної текстури або глибоких зморшок.

Швидке замовлення

У складі сироватки-бустера BOOSTER COLLAGEN міститься потужний коктейль пептидів, які запускають процеси вироблення власних колагенових та еластинових волокон, що забезпечує шкірі пружність, міцність та еластичність, зміцнення клітинного імунітету. Пептиди різних типів, що входять до складу сироватки, дозволяють одночасно стимулювати синтез колагенів різних типів, підтримуючи в тонусі весь шкірний каркас.

Швидке замовлення

У складі сироватки-бустера BOOSTER VITAMIN C+3 унікальне поєднання 3 взаємодіючих видів потужного антиоксиданту – вітаміну С. Працюючи зсередини, ця сироватка стимулює виробництво власного колагену, освіжає та омолоджує шкіру, вирівнює колір обличчя та зменшує пігментацію (веснянки, пігментні) , знижує синтез меланіну та руйнує пігмент у верхніх шарах шкіри Забезпечує гарне зволоження та ліфтинг, розгладжує дрібні зморшки та рубці, захищає від шкідливого УФ-випромінювання, допомагає усунути наслідки сонячних опіків, знімає набряки та почервоніння.

Швидке замовлення

Набір Clarity Wand Applicator Tips включає 15 унікальних наконечників для якісної роботи та своєчасної заміни аплікатора у стику-коректора для проблемних зон та акне CLARITY WAND