Стати партнером

 

INTRACEUTICALS OXYGEN FACIAL

Нові можливості для зростання вашого бізнесу

Косметологічна система світового бренду Intraceuticals – це готова технологія, яка назавжди змінить ваші досягнення у б'юті-бізнесі.

 

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ У КОМПЛЕКТІ INTRACEUTICALS KIT?

  • Апарат Intraceuticals для введення сироватки гіпербаричним киснем
  • Комплект препаратів для роботи в кабінеті, що включає професійні лінійки.
  • Комплект препаратів домашнього догляду для роздрібної реалізації
  • Рекламна продукція (постери, пакети, буклети)
  • Навчальні матеріали
  • Безкоштовне навчання

 

КОНЦЕПЦІЯ INTRACEUTICALS

Процедури та засоби Intraceuticals розроблені, щоб вирішити проблему передчасного старіння, забезпечивши при цьому як негайне покращення, так і довгостроковий ефект.

Intraceuticals – перший косметичний бренд світового рівня, який почав використовувати у своїй концепції технологію пошарового нанесення гіалуронової кислоти різної молекулярної ваги за допомогою чистого гіпербаричного кисню, що дозволяє транспортувати її у всі шари епідермісу. На відміну від конкурентних методик, працює на стимуляцію синтезу власної гіалуронової кислоти, а не заміщення її функцій. В результаті наукових досліджень Intraceuticals запатентували технологію «гіалуронового нашарування», яка стала фундаментом усієї системи догляду за шкірою.

Асортимент бренду включає активні професійні сироватки, що наносяться відповідно до протоколу процедури. На основі індивідуального підходу до кожного клієнта, фахівець може коригувати кількість процедур або чергувати використання різних сироваток для повного задоволення потреб шкіри клієнта.

В асортименті бренду також низка високоефективних продуктів догляду, покликаних підвищити ефективність процедури, збалансувати та налагодити такі проблеми шкіри, як недостатня зволоженість, ознаки старіння, пігментація чи схильність до висипів. Надзвичайно важливо використовувати і домашній догляд, оскільки продукти розроблені таким чином, щоб доповнювати один одного, продовжувати та посилювати результати салонних процедур Intraceuticals.

 

МЕТОДИКА INTRACEUTICALS

  1. Кисень – метод гіпербаричної оксигенації, насичення киснем під тиском. Апарат Intraceuticals генерує чистий кисень (98%) з повітря завдяки спеціальній системі фільтрів та подає його на поверхню шкіри під тиском 1,5 АТм. Науково доведено, що такий тиск дозволяє кисню проникати через міжклітинний простір у глибокі шари шкіри, у своїй не травмуючи її.
  2. Сироватка – запатентовані формули. На основі наукових досліджень, проведених австралійськими університетами, Intraceuticals створили сироватки, які працюють у синергії з технологією гіпербаричної оксигенації, посилюючи один одного. Будучи нанесеною відповідно до протоколу, активна сироватка забезпечує миттєвий видимий результат: ущільнює та зволожує шкіру, зменшує заломи шкіри, спричинені зневодненням, та глибокі зморшки.
  3. Метод застосування компонентів сироватки під тиском кисню. Фахівець використовує гіпербаричний кисень для доставки сироваток Intraceuticals у глибокі шари шкіри. Аплікатор, контактуючи зі шкірою клієнта, утворює пляшечку гіпербаричного кисню, щоб спровокувати осмотичний тиск на тканини, а потім подальшу гідратацію та доставку інгредієнтів сироватки. У процесі повільного ковзання аплікатора по поверхні шкіри та завдяки дії чистого кисню відбувається розслаблення мімічної мускулатури, стимулюється кровообіг, прискорюється регенерація тканин та нормалізуються обмінні процеси.
  4. Триетапне нашарування гіалуронової кислоти. Intraceuticals використовують гіалуронову кислоту різної молекулярної ваги завдяки її винятковим зволожуючим властивостям та здатності «транспортувати» інші інгредієнти до глибших шарів клітин. Технологія триетапного нашарування є базою всієї системи процедур та продуктів Intraceuticals.

 

Розроблена Intraceuticals методика 3-крокового гіалуронового нашарування — це основа косметичних доглядів. Процес нашарування поєднує три специфічні комбінації гіалуронової кислоти різної молекулярної ваги, які створюють ідеальну гідродинаміку шкіри.

1 етап – Глибоке зволоження та пожвавлення

Низькомолекулярна гіалуронова кислота:

• Стимулює вироблення власної ГК
• Взаємодіє з клітинами дерми за допомогою клітинних рецепторів
• Зменшує продукцію протизапальних цитокінів
• Зволожує

2 етап – Підтримання рівня вологи

Середньомолекулярна гіалуронова кислота:

• Створює водний резерв
• Візуально вирівнює рельєф шкіри

3 етап – Пом'якшення та створення захисного шару

Високомолекулярна гіалуронова кислота:

• Створює захисну плівку на поверхні шкіри
• Перешкоджає дегідратації

 

 

Переваги використання intraceuticals у вашому салоні краси

ІННОВАЦІЙНА ПРОЦЕДУРА

В основі процедури запатентована технологія виробництва гіалуронової кислоти різної молекулярної ваги. Миттєвий результат з WOW-ефектом, ця процедура безболісна та безпечна, підходить всім, без винятку. Ідеальна альтернатива ін'єкційним методикам омолодження. Легкість проведення процедури дозволяє здійснювати її косметологом будь-якої кваліфікації, не потрібен спеціальний дозвіл та ліцензія.

 

МОДНИЙ БРЕНД СВІТОВОГО РІВНЯ

Вибір зірок, експертів салонів краси та клінік преміум сегмента у більш ніж 50 країнах світу. Можливість підвищити планку, вийти із «застою» та перейти на новий якісний рівень.

 

ТЕНДЕНЦІЇ МАЙБУТНЬОГО

Портативність та мобільність косметологічних апаратів – головні тренди б'юті сфери майбутнього. Компактний апарат системи Intraceuticals та легкість проведення процедури, що не потребує спеціального дозволу та ліцензії, забезпечать бренду конкурентну перевагу не тільки зараз, а й у найближчому майбутньому.

 

8 програм професійного догляду

Концепція Intraceuticals ґрунтується на індивідуальному підході до кожного клієнта, тому фахівець може коригувати кількість процедур або чергувати використання різних сироваток для задоволення потреб шкіри.

REJUVENATE. Омолодження та біоревіталізація

Чудові засоби лінійки REJUVENATE повернуть вашій шкірі молодість та сяйво, відновлять водний баланс та розгладять зморшки, забезпечать інтенсивне зволоження, оновлення та ліфтинг.

 

OPULENCE. Оновлення та сяйво