Процедура Intraceuticals у салоні

 

Салонна процедура Intraceuticals (Україна) заснована на гіпербаричній оксигенації: у глибокі шари шкіри під тиском кисню вводяться низькомолекулярні сироватки з активними компонентами, створені за технологією CARRIER, які дають разючий ефект: зморшки розгладжуються, шкіра миттєво набуває здорового та сяючого.

Процедура Інтрасьютікалс не має рівних в Україні та світі щодо ефективності, комфорту та безпеки – не залишає слідів впливу, не має жодних протипоказань та дозволена на всіх триместрах вагітності.

  • Методика преміум-класу. Вибір зірок та експертів у салонах краси класу de-luxe по всьому світу.
  • Киснева біоревіталізація Intraceuticals. Природна альтернатива ін'єкціям дає миттєвий ліфтинговий та зволожуючий ефект.
  • WOW результат. Вражаючий ефект після першої процедури і перевершує всі очікування.

 

Процедури


REJUVENATE

Омолодження та біоревіталізація

Програма для всіх типів шкіри підходить як для втомленої шкіри з ознаками початкового старіння, так і для зрілої атонічної шкіри, з мережею поверхневих і глибоких зморшок. Відновлює водний баланс і нейтралізує вільні радикали, має виражені ліфтинг-ефекти.


OPULENCE

Освітлення та сяйво

Універсальна програма для всіх типів шкіри, особливо: шкіра з гіперпігментацією, розширеними порами, неоднорідним мікрорельєфом, тьмяним кольором обличчя, явищами постакне, сіткою поверхневих та глибоких зморшок. Вирівнює рельєф шкіри, пори не просто скорочуються, а після курсу програм зовсім стають непомітними, пігментні плями освітлюються, шкіра виглядає оновленою, зволоженою та свіжою.


CLARITY

Акне та проблемна шкіра

Лікувальна програма для жирної, комбінованої шкіри, схильної до запалень та акне.


ATOXELENE

Програма корекції мімічних зморшок та омолодження

Спеціалізована програма є природною альтернативою ін'єкцій “ботокс”. Ефективний міорелаксант, який входить до складу сироватки Atoxelene, має виражену розгладжуючу та розслаблюючу дію на мімічні зморшки.


REJUVENATE + VITAMIN C+3

Вітамінне омолодження

Програма для зрілої шкіри з гіперпігментацією, з мережею поверхневих і глибоких зморшок, для шкіри, схильної до стресу, втомленої шкіри.


REJUVENATE + VITAMIN A

Ретинолове омолодження

Програма для зрілої шкіри, з неоднорідним рельєфом, розширеними порами, одиничними запальними елементами та мережею поверхневих та глибоких зморшок.


REJUVENATE + ANTIOXIDANT

Антиоксидантне омолодження

Програма для шкіри з першими ознаками вікових змін: мережа поверхневих зморшок, тьмяний колір обличчя, особливо добре для усунення темних кіл, набряклості під очима.


REJUVENATE + COLLAGEN

Пептидне омолодження

Програма для атонічної шкіри, з вираженою мережею поверхневих та глибоких зморшок.