Відгуки знаменитостей

Ми пишаємося тим, що у нас є знаменитості, актори, виконавці, художники, моделі, які проходять курс лікування та догляду за шкірою intraceuticals і діляться своїми результатами.

 

МАЙЛІ САЙРУС

«Я люблю Intraceuticals, це зберігає мою шкіру здоровою та свіжою»

ДЖЕСИКА БІЛ

«Intraceuticals змінив мою шкіру. Дякую! XOXO»

СЬЮЗАН САРАНДОН

Мені подобається, як зволожується моя шкіра після Intraceuticals. Гавін (директор Intraceuticals у Studio Services) став моїм любителем миттєвого сяйва. З моїм напруженим графіком роботи та подорожей ніщо так не підтримує це невловиме сяйво, як Гавін та його чарівна машина».

ПОЛА ПАТТОН

«З процедурами Intraceuticals я завжди виглядаю і почуваюся найкраще!»

ЧЕННІНГ ТАТУМ

“До Intraceuticals є я користувався різними продуктами, та тоді я знайшов Intraceuticals … він змінив мене!”

ШЕР

«Моє лікування Intraceuticals змусило мене світитися протягом усієї моєї 20-годинної фотосесії. Джина Брук ти теж чудова!

ІНДІЯ ХІКС

«Я живу дуже насиченим життям, переміщаючись із одного міста до іншого. Іноді я мати п'ятьох дітей, іноді я підприємець. Іноді хочу зупинитися і знову завмерти. Сеанс Intraceuticals не тільки дозволяє мені це, але й надає енергію моїй шкірі та душі».

ДЖЕННА ДЕВАН

«Я багато подорожую та відчуваю стрес на своїй шкірі як актриса. Лікування Intraceuticals рятує життя. Моя шкіра буквально сяє від цього! Дякую".

ДЖОН ГАЛЛІАНО

«Я займаюся красою та досконалістю, і це найвища секретна зброя».

КЭТІ ХІЛТОН

"Я знаю, що можу розраховувати на Intraceuticals, коли мені потрібно миттєво світитися і виглядати найкращим чином".

МОЛЛІ СІМС

«Дякую Intraceuticals за бездоганну і сяючу зовнішність щоразу».

ПЭРІС ХІЛТОН

«Процедури Intraceuticals — це мій порятунок для обличчя та шкіри для довгих перельотів та пізніх ночей!»

КІМ КАРДАШЯН

«Мені подобаються процедури догляду за обличчям Intraceuticals. Вони змушують мене почуватися такою омолодженою та оновленою».

РЕЙЧЕЛ ЗОУІ

«Мандрувати і тримати мій напружений графік може бути стомлюючим, але лікування Intraceuticals дозволяє моїй шкірі виглядати добре відпочившою і сяючою. Я не можу жити без неї!

ЭЛЛІСОН ДЖЭННІ

«Гавін, директор Intraceuticals у Studio Services, справді майстер у тому, що він робить. Мало того, що його відхід від Intraceuticals неймовірний, також його індивідуальне обслуговування настільки приємне. Він допоміг мені пройти через сезон нагород».

ФЕРГІ

«Дякую Intraceuticals. Коли я в дорозі, важливо піклуватися про мою шкіру»

НАОМІ КЭМПБЕЛЛ

«Дякую Intraceuticals. Коли я постійно подорожую, я зневоднююся, і Intraceuticals – це абсолютна потреба для моєї шкіри».

ЭДГАР РАМІРЕС

«Коли я був дитиною, я зазвичай супроводжував мого батька в перукарню, щоб підстригти його вуса, поголити його бороду та обробити її шкіру. Тому дбати про шкіру – це те, чого я навчився вдома. Тепер, коли я став дорослим і став Актором, я вибираю процедури, які не тільки допомагають моїй шкірі, а й підтримують моє самопочуття, і це те, що я отримую від Intraceuticals. Щоразу, коли я отримую лікування з моїм другом Гавіном, він вселяє життя в мою шкіру, змушуючи мене відчувати себе бадьорим і оновленим, так само, як я пам'ятаю, як мій батько відчував кожного разу, коли він виходив із перукарні”.

ДЭВІД КОУН

"Киснева процедура зволожує шкіру, і я помітив, як вона допомагає мені краще виглядати по телевізору і перед камерою".