Відгуки професіоналів

др. ДРЮ ОРДОН

«Всі телезірки потребують швидких результатів, без простоїв та з передбачуваними поліпшеннями. Киснева процедура для обличчя – це одна з тих швидких процедур, які вони люблять».

РИТА РАКУС

«Кисневі процедури Intraceuticals були добре прийняті моїми пацієнтами, особливо тими, хто прагне покращити свою шкіру, щоб вона виглядала і відчувала себе добре протягом літнього сезону, своєї відпустки чи особливої вечірки. Результати були фантастичними. Технологія безпечна і проста у використанні, і наші пацієнти відчули, що їхня шкіра миттєво зволожилася, а їх зморшки розгладжувалися. Дуже рекомендую!»

ДЖИНА БРУК

«Процедура Intraceuticals – найефективніший спосіб досягти гарної шкіри та бездоганних результатів».

МИШЕЛЬ ГАРБИН

«Будучи відомим естетиком та візажистом, я не можу жити без кисневого апарату для догляду за обличчям «intraceuticals oxygen facial». При використанні цієї процедури перед моїми очима сталися підтяжки щік і брів. Зморшки миттєво зменшуються, шкіра виглядає і відчувається приголомшливо, а макіяж лягає бездоганно».

МОРАГ РОСС

“Підготовка шкіри – це все. Як візажист, який працює у фільмах, кисневі маски для обличчя Intraceuticals допомагають зволожувати, омолоджувати та знімати стрес зі шкіри. Ідеально підходять для підготовки обличчя перед камерою. Я був у захваті від результатів мої останні два проекти, що працюють над "Thor, Ragnarok і Oceans 8. Красивий макіяж починається з дивовижної шкіри". (Велике спасибі Гавіну МакЛеоду-Валентину за професійне навчання та посібник з системи накладання шарів) Я дуже рада, що система Intraceuticals є частиною мого арсеналу для догляду за шкірою на знімальному майданчику!

ПАТИ ДУБРОФФ

«Intraceuticals – це мій догляд за шкірою для підготовки обличчя до подій на червоній доріжці та фотосесіям. Триступеневий процес накладання гіалуронової кислоти миттєво перетворює шкіру і дає сяйво та блиск, які справді чарівні! Це найкращий друг візажиста».

XIE FEI

«Після нанесення продуктів Intraceuticals на шкіру моїх клієнтів я виявив, що моя робота стає легшою. Результат макіяжу довговічніший, сяючий, і бездоганний. І я виконую свою роботу швидше!»

САБРИНА ШАХ-ДЕСАЙ МС. FRCS (ED)

«Intraceuticals Red Carpet Facial – це мій догляд за миттєвим зволоженням та сяйвом».

DR PREEMA VIG MBBS MRCGP MBCAM

«Моїй команді естетистів і мені подобаються результати цієї фантастичної процедури на червоній доріжці. Процедури Intraceuticals допомагають підняти, тонізувати, надати шкірі форму і надати їй зволоження та сяйва без будь-яких простоїв. Ця процедура дає результати сама по собі, або вона може бути частиною комбінованого лікування, щоб забезпечити безпрецедентне сяйво, яке триває протягом декількох днів.»