Intraceuticals

Це унікальна лінія SPA-процедур та додаткових засобів для догляду за шкірою, заснована на інноваційних та прогресивних технологіях.

 

Intraceuticals Clinic Treatments

Фірмова інновація бренду, використовує кисень під тиском та передові технології гіалуронової кислоти, щоб сприяти доставці спеціально розроблених сироваток у глибокі кулі шкіри. Ці спеціалізовані процедури та супутні процедури для домашнього догляду спрямовані на вирішення найбільш поширених проблем зі шкірою для досягнення видимих клінічних результатів та закріплення домашнім доглядом для вражаючого накопичувального ефекту.

 

Наша мета

Оптимізувати властивості продукції Intraceuticals, використовуючи тільки те, що потрібно шкірі, включаючи обробку шкіри за допомогою живильної сили наших науково розроблених активних інгредієнтів, що посилюють сяйво. Наші процедури та продукти показують негайні видимі результати та забезпечують довгострокове здоров'я шкіри.

 

Джина Брук

Світовий Амбасадор Intraceuticals

Джина Брук сьогодні визнана одним із провідних творчих талантів в індустрії краси. Маючи більш ніж двадцятирічний досвід роботи визнаним у всьому світі візажистом та експертом у галузі краси. Вона готує зірок для найвідоміших подій у світі Шоу бізнесу, телезйомок та червоних доріжок.

Джина брук в даний час брала участь у п'яти світових концертних турах Мадонни та численних відео та працювала з деякими з найвидатніших зірок сьогодні, серед яких Cate Blanchett, Katy Perry, David Beckham, Anne Hathaway та багато інших.

Працює разом із найвідомішими модними фотографами, і її роботи прикрашають сторінки таких шанованих видань як Vogue, Harper's Bazaar, Vanity Fair, InStyle, Rolling Stone, Marie Claire та GQ.

Джина Брук на E talk обговорює, як відкрила для себе Intraceuticals