Рецепти краси від лорда гевіна маклеод-валентайну

Категорії
Ця стаття була оновлена 03 06 2020

Хочете виглядати також дивно, як зірки голлівудського небосхилу, коли вони крокують червоною доріжкою назустріч своєму щастю та високим нагородам? Global PR Director світового австралійського бренду Intraceuticals лорд Гевін Маклеод-Валентайн поділився з нами своїми трьома ТОП-порадами. Його інтерв'ю було опубліковано на одному з найкращих сайтів Великобританії Glamour.

Дивлячись на бездоганну красу знаменитостей, легко припустити, що вони були благословлені досконалою шкірою від Бога. Насправді, це, звичайно, не завжди так. Постійні поїздки та подорожі, перевтома, недосипання, стрес під час зйомок та багатошаровий макіяж, який є частиною роботи, можуть призвести до знемоги будь-яку, навіть найобдарованішу природною красою шкіру… Саме тому підготовку до сезону «червоних килимових доріжок» ми починаємо зазвичай за кілька місяців до майбутньої події.

 

Порада 1: Зволожуйте шкіру, використовуючи крем з гіалуроновою кислотою!

Головним недоліком, від якого страждає більшість з нас, є втома шкіри, викликана зневодненням. Я рекомендую почати спеціальний кисневий відхід від Intraceuticals, покликаний глибоко зволожити шкіру та подарувати їй те невловиме сяйво, яке завжди супроводжує зірок на червоній килимовій доріжці, за шість тижнів до великої події. А закінчити безпосередньо у день виходу у світ.

Завдяки високому вмісту гіалуронової кислоти різної молекулярної ваги, засоби Intraceuticals зволожують шкіру абсолютно на всіх рівнях – низькомолекулярні сироватки працюють глибоко в дермі, середньомолекулярні гелі – в епідермісі, а живильний крем з гіалуроновою кислотою високого молекулярного не втрачаючи її.