Ірена Понарошку: “я – фанат intraceuticals”

Категорії
Ця стаття була оновлена 04 06 2020
Зміст
  1. Чи піддаєтеся ви на б'юті-провокації та популярні розрекламовані обіцянки?
  2. Як ваш здоровий спосіб життя та вегетаріанство впливають на вибір косметики? Чого не повинно бути у складах?
  3. Які зміни у зовнішності помічає коханий? Які процедури забезпечують wow-фактор, після чого всі говорять компліменти?
  4. Який ви бачите себе за 20 років?
  5. На що ви готові піти заради вічної молодості?
  6. Які процедури робитимете на старості?
  7. Як змінюється ваш щоденний догляд залежно від сезону?
  8. Улюблений засіб Intraceuticals?
  9. Яку б'юті-раду ви можете дати нашим читачам?

Ми стежимо за ними по телевізору та в instagram, милуємось у глянцевих журналах і таємно мріємо дізнатися хоча б кілька рецептів з арсеналу зіркових красунь. Якій косметиці вони вважають за краще, як доглядають волосся і як їм вдається рік за роком триматися на висоті б'юті-олімпу. Сьогодні, спеціально для читачів блогу intraceuticals, на beauty-питання із задоволенням і великою часткою гумору відповідає іскрометна красуня і телеведуча – ірена навмисне.

– Думаю, ще ніхто не знає, що вигадають косметологи за 40 років. Але я обов'язково пробуватиму на собі всі новинки!

Чи піддаєтеся ви на б'юті-провокації та популярні розрекламовані обіцянки?

- А як би інакше я опинилася у вас у гостях?! Адже звучало все як повна афера: «Ірено, приходьте, спробуйте новий австралійський турбо-апарат, ми вдаємо вам киснем сироватку, це набагато ефективніше, ніж ін'єкції!» - Погодьтеся, звучить майже так само переконливо, як реклама гранатової емульсії, яка рятує і від розтяжок, і від небажаної вагітності ... І тим не менш - ось вона я, тепер ваш постійний клієнт, фанат інтрасьютікалс, вже майже 2 роки у всіх містах, де буваю, шукаю когось, хто б «вдув» мені сироватку киснем.

Як ваш здоровий спосіб життя та вегетаріанство впливають на вибір косметики? Чого не повинно бути у складах?

– О, у цьому я дуже важлива. Ніколи не використовую м'ясних кремів.

Які зміни у зовнішності помічає коханий? Які процедури забезпечують wow-фактор, після чого всі говорять компліменти?

- Це дуже смішне питання. Найчастіше зміни він помічає після чищення – я люблю класичні механічні чищення. І після них, як ви розумієте, кілька днів обличчя виглядає неліквідним. І чоловік завжди обурюється: йому здається, що я йду до косметолога з нормальною шкірою, а повертаюся з розкинутою особою. Але так як я все одно віддаю перевагу раз на місяць-два позбавлятися підшкірної скверни, то ми з ним домовилися, що в таких випадках він не псує мені настрій і говорить тільки одну фразу: «Люба, після процедури Вам набагато краще!» і ми іржемо…

Який ви бачите себе за 20 років?

– Чесно кажучи, за останні 15 років я почала подобається собі більше. Я реально задоволена обличчям, тілом і волоссям зараз набагато більше, ніж у 17-18 років. Я дуже сподіваюся, що тенденція збережеться і через 20 років я буду подобатися собі ще більше, ніж зараз.

 

На що ви готові піти заради вічної молодості?

- Оскільки я вегетаріанка, то рецепт Клеопатри: ванна з крові коханців мені не підходить. Дуже шкода, стільки крові пропадає... А якщо серйозно, то я не розраховую на вічну молодість. Я роблю ставку на веселу старість.

Які процедури робитимете на старості?

– Думаю, ще ніхто не знає, що вигадають косметологи за 40 років. Але я обов'язково пробуватиму на собі всі новинки!

Як змінюється ваш щоденний догляд залежно від сезону?

– Зараз мій відхід практично повністю складається із засобів Інтрасьютікалс. Вони досить комфортно відчуваються на обличчі. Незважаючи на те, що я наношу пошарово 4 засоби: бустер з вітаміном А, сироватку, гель і крем з гіалуроновою кислотою – я не відчуваю тяжкості чи жирності на своїй шкірі.